Pilates Fiyatları

Pilates Fiyatları

Şubat 10, 2024 begüm çelik Evde Pilates Hamile Pilates Hamile Pilatesi Online Pilates pilates Pilates atölyesi pilates fiyatları 0
WhatsApp Gorsel 2023 08 15 saat 15.07.56

Pilates Fiyatları

Pilates, son yıllarda popüler hale gelen bir egzersiz yöntemidir. Vücudu güçlendirmek, esneklik kazandırmak, duruşu düzeltmek ve zihinsel farkındalığı artırmak gibi birçok faydası bulunmaktadır. Ancak, Pilates’e başlamadan önce merak edilen konulardan biri de fiyatlarıdır.

 

Pilates stüdyoları, spor merkezleri ve özel antrenörler, Pilates dersleri sunmaktadır. Fiyatlar genellikle bölgeye, antrenörün deneyimine, ders süresine, stüdyonun donanımına ve ekstra hizmetlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ancak, genel olarak en çok aranan Pilates fiyatları şunlardır:

 

pilates-fiyatlari
WhatsApp Gorsel 2023 08 15 saat 15.07.56

Bireysel Dersler:

Bireysel Pilates dersleri, size özel hazırlanan programlar eşliğinde gerçekleştirilir. Antrenör, sadece sizin ihtiyaçlarınıza odaklanır ve size tam dikkat gösterir. Bu nedenle, bireysel dersler genellikle diğer seçeneklere göre daha pahalı olabilir. Fiyatlar saatlik bazda değişkenlik gösterir ve genellikle 800 TL ile 1.500 TL arasında değişebilir.

 

Grup Dersleri:

Grup Pilates dersleri birkaç kişiyle yapılan derslerdir. Bu derslerde antrenör, katılımcıları genel bir programa göre yönlendirir. Grup derslerinde fiyatlar genellikle daha uygun olabilir. Ortalama olarak, grup dersleri için saatlik ücret 500 TL ile 1250 TL arasında değişebilir.

 

Online Dersler:

Son zamanlarda, teknolojinin gelişmesiyle birlikte online Pilates dersleri de oldukça popüler hale gelmiştir. Bu dersler, video konferans aracılığıyla gerçekleştirilir ve dilediğiniz zaman ve yerde yapabilirsiniz. Online derslerin fiyatları da çeşitlilik gösterir, ancak genellikle daha uygun fiyatlı seçeneklerdir. Saatlik ücretler 500 TL ile 1000 TL arasında değişebilir.

pilates-fiyatlari

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PİLATES FİYATLARI

Haziran 9, 2019 0

PİLATES FİYATLARI

Begum Logo Beyaz Zemin

Pilates fiyatları alacağınız ders kategorisine göre değişkenlikler göstermektedir.Hafta içi öğleden önce saatlerdeki pilates fiyatları ve öğleden sonraki pilates fiyatları değişkenlik göstermektedir.Sizin için en uygun saat ve programı birlikte belirlemek ve pilates fiyatlarını öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Dönem dönem düzenlediğimiz kampayalar ve cazip pilates fiyatları için hemen bizi arayınız.

indir 1 1

bakırköy pilates fiyatları,
bakırköy reformer pilates fiyatları,
bakırköy aletli pilates fiyatları,
bakırköy pilates merkezi fiyatları,
bakırköy pilates kursu fiyatları,
bakırköy pilates salonu fiyatları,
bakırköy pilates stüdyosu fiyatları,
bakırköy pilates ders fiyatları,
bakırköy yoga fiyatları,

bakırköy yoga merkezi fiyatları,
bakırköy yoga kursu fiyatları,
bakırköy yoga salonu fiyatları,
bakırköy yoga stüdyosu fiyatları,
bakırköy yoga dersleri fiyatları,
bakırköy yoga fiyatları için bizi arayınız.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz