Ev stüdyosu kurulumunuz için temel bilgiler

Ev stüdyosu kurulumunuz için temel bilgiler

Şubat 12, 2024 begüm çelik Mat Pilates Online Pilates pilates Pilates atölyesi Pilates Eğitmeni Begüm Çelik pilates fiyatları 0
online-pilates

Ev stüdyosu kurulumunuz için temel bilgiler

Evde Pilates yapmak için herhangi bir ekipmana ihtiyacınız olmasa da, yoga matı gibi birkaç temel şey alanınızı hazırlamanıza ve rahat bir egzersiz yapmanıza yardımcı olacaktır. Biraz alan bulmak ve ideal olarak ışıklı bir alan iyi bir temeldir. 

pilates-fiyatlari
pilates-fiyatlari

“Evden pilates çalışırken kendinizi başarıya hazırlamanız önemlidir. Birinci adım, bol alan ve iyi ışık alan bir yer bulmaktır. İkinci adım, havayı ayarlamaktır. Biraz müzik çalın ve kokulu bir mum yakın,”. Sadece egzersiz yaparken kendinizi rahat hissettiğiniz, aynı zamanda keyif aldığınız bir alan oluşturmak, motive olmanıza ve uygulamanızı devam ettirme olasılığınızın artmasına yardımcı olacaktır.

Evde Pilates “Sevdiğiniz bir kıyafeti giyerek gücünüzü artırın. Antrenmanınızı [sosyal medyada] kaydedip paylaşarak topluluğunuzla bağlantı kurun. Antremanınızı kaydetmek motive olmanıza yardımcı olabilir, ayrıca ilerlemenizi takip edebilir ve formunuzu değerlendirebilirsiniz.

pilates-fiyatlari

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasıl Yardımcı Olabiliriz