Düet Ders Fiyatları

Düet Ders

2 kişilik düet özel online pilates dersinin avantajları şunlardır

Bireysel dikkat:

Düet derslerinde, hem sizin hem de ortağınızın ihtiyaçlarına yönelik daha fazla bireysel dikkat sağlanır. Hoca, her bir kişinin formunu, hareketlerini ve ilerlemesini izleyebilir, düzeltme ve rehberlik yapabilir.

 

Motivasyon:

Bir partnerle yapılan dersler, motivasyonu artırır. İyi bir rekabet ortamı yaratırken birbirinize destek olabilir, birlikte ilerlemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

pilates atolyesi 3 1
pilates-fiyatlari

Etkili zaman yönetimi:

Özel online dersler, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Birden fazla kişiyle yapılan bir ders, herkesin programına uyarlanabilir ve zamanınızı daha etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olabilir.

 

Ekonomik avantaj:

Düet dersleri, bireysel derslere kıyasla daha ekonomiktir. Maliyeti paylaşırsınız, bu da daha sık ders almanızı sağlayabilir

pilates atolyesi 2
WhatsApp Gorsel 2023 08 19 saat 13.02.47

İletişim ve işbirliği becerileri:

Bir ortakla yapılan dersler, iletişim ve işbirliği becerilerinizi geliştirir. Hareketler ve pozisyonlar hakkında konuşmak, birlikte uyum içinde çalışmak için önemlidir.

Özelleştirilmiş programlama:

Düet dersleri, sizinle aynı seviyede olan bir ortağınız olduğunda daha özelleştirilmiş bir program sunar. Bu, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi daha iyi karşılamak için hareketlerin ve yoğunluğun ayarlanabilmesi anlamına gelir.

Sosyal bağlantı:

Birlikte hareket etmek, motivasyonu artırırken aynı zamanda sosyal bağlantıyı güçlendirir. Paylaşılan bir deneyim yaşayarak başarıları kutlayabilir ve birbirinize destek olabilirsiniz.

 

Bu avantajlar, 2 kişilik düet özel online pilates derslerinin sağladığı faydalardan sadece birkaçıdır. Kendinizi daha motive hissetmek, daha özelleştirilmiş bir deneyim yaşamak ve daha ekonomik bir şekilde ders almak için bu tür bir ders seçebilirsiniz.

Düet Ders Fiyatları

Çalışma Saatleri

07.00-11.00……………………………TL

11.00-17.00…………………………….TL

17.00-23.00……………………………TL

Güncel fiyatlar için bize yazın

Nasıl Yardımcı Olabiliriz